Föremål som liknar kökspall
7256 Kökspall
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 maj 2024
7258 Kökspall
Såld: 900 kr
Såldes den 13 maj 2024
7257 Kökspall
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 maj 2024
4308 Kökspall
1950-tal, slitage. Höjd: 60 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
8172 Kökspall
Såld: 500 kr
Såldes den 1 april 2024
5286 Kökspall
Såld: 900 kr
Såldes den 11 mars 2024
4119 Kökspall
1970-tal. Höjd: 61 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 13 november 2023
8299 Kökspall
höjd: 58 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 23 oktober 2023
8008 Kökspall
1950-tal. Höjd: 60 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juli 2023